Haber

Chery modelleri Türkiye yolunda

CheryTIGGO 8 PRO, TIGGO 7 PRO ve ilk küresel modeli OMODA 5’in Çin’in Wuhu Limanı’ndan ilk partileri TürkiyeTörenle teslim edildi

Chery Türkiye Cumhurbaşkanı Bay Fenghuo Si; Teslim töreninde yaptığı değerlendirmede, “Türkiye, Avrupa ve Asya’ya yayılmış, mükemmel bir coğrafi konuma ve gelişmiş bir otomotiv endüstrisine sahip bir ülkedir. Ayrıca Türkiye, Chery için her zaman en değerli stratejik pazarlardan biri olmuştur. Chery Araba Sanayi ve Ticaret A.Ş.Daha önce yaptığımız pazar araştırmaları ve müşteri beklentileri analizlerine dayanarak, bugün limanımızdan ayrılan üç modelimiz, Chery’nin en güncel teknolojisini temsil etmekte ve Türkiye’deki müşterilerimize eşi görülmemiş bir sürüş kalitesi sunmaktadır. Yaşama deneyimi” dedi.

Chery Türkiye Lideri Bay Fenghuo Si

Chery, dünyanın farklı coğrafyalarında bulunan beş büyük Ar-Ge merkezi ve 7.000’den fazla kişiden oluşan bir araştırma ve geliştirme ekibi sayesinde motorlar ve şanzımanlar gibi klasik alanlarda olduğu kadar yeni gücün temel tekniklerinde de değerli atılımlar yapıyor. akıllı ağ ve otomatik sürüş sistemleri. avantajlarında uzmanlaşmak; algı, irtibat, çip ve kontrol olmak üzere dört ana alanda iş ve teknik sistemler sunmaktadır. Yeni enerji hattı açısından Chery Automobile, dört araç güç aktarım platformu, beş genel altyapı sistemi ve yedi çekirdek teknolojisi ile öne çıkıyor.

300’den fazla üye işletmesi ve yıllık 150 milyar CNY geliri ile Chery, yedi ana sektörü kapsayan bir grup şirketi haline geldi: otomobiller, otomobil parçaları, finans, modern hizmetler, akıllı ağ, gemiler ve emlak.

Küreselleşme yolculuğuna çıkan ilk Çinli otomobil markası olan Chery, bugüne kadar ihracat pazarlarında 10 fabrika ve 1500’ün üzerinde satış ve servis noktası kurdu. Ayrıca 20 yıl üst üste Çin binek araçlarının 1 numaralı ihracatçısı olan marka, 2022 yılında 450 bin adet ile de önemli bir satış hacmine ulaştı. Chery’nin bugüne kadarki küresel satış hacmi 2,35’i olmak üzere 11,1 milyonu aştı. milyon adet ihracat

Kaynak: Carmedya.com / Araba

akyazi-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu