Yaşam

Murat Boz’la sarhoş şarkı söylerken akordu bozulan Berkay, kendini eleştirdi: Korkunç

2023 yılının ilk günlerinde alkollü araç kullanırken polis kontrolünde yakalanan ve ehliyetine el konulan müzisyen Berkay Şahin, önceki akşam bir mekanda Murat Boz ile birlikte müzik söyledi. Alkolün etkisiyle patlatılan Berkay, görüntülerin sosyal medyada yayılmasıyla alay konusu olunca sessizliğini bozdu.

PERFORMANS HİÇ SEVİLMEMİŞTİR

Arka arkaya Murat Boz’la müzik okuyan Berkay, alkolün etkisiyle bunaldı. Berkay ve Murat Boz’un sahnedeki performansı kısa sürede sosyal medyanın gündemi olunca Berkay, “Sesi kaçmış, bu ne?” yorumlar yapıldı.

“Şarkı Söylemedi, KORKUNÇ”

Eleştirilere Instagram hesabından yanıt veren Berkay, keyifli performanslarının gündemde olmamasını sitem ederek kendi sesini de eleştirmeyi ihmal etmedi. Müzisyen, “Şarkı söylemedik. Berbat… İsmimizi söylesek mucize olur. Neyse güzel bir hatıra oldu. Konserlerimizi takip eden hatta gelenler, eserleri paylaşmanızı dilerim. Üst düzey müzik yapılan bir yer.Ayrıca ben böyleyim tabi bu dikkat çeker!Ayrıca burada gerçekten performans yok.Korkunç.İşte eğlenmek için çıktığın gece, yapabilirsin’ Tekrar şarkı söyleme hatasına düşmeyin” dedi.

mericajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu