İş

Dell Technologies “Depolama için Önce İş Ortağı” stratejisini başlattı

Bu yeni pazara açılma stratejisi, iş ortağı uzmanlığını ve erişimini Dell’in veri koruma dahil birinci sınıf ekip ve depolama portföyüyle birleştirerek müşteriler için dönüşümsel sonuçlar sunar.

Bugünden itibaren Dell;

  • Bir iş ortağı aracılığıyla depolama yaparken Dell bayilerini daha fazla destekleyecektir.
  • Daha fazla etkileşim öngörülebilirliği için Kayıt Ortağı olmaya tekrar uygun olan satış hesaplarının sayısını dört katına çıkaracak.

Dell Technologies Yönetim Kurulu Lideri ve CEO’su Michael Dell Yeni açıklanan strateji ile ilgili şu açıklamayı yaptı; “Dell’in iş ortaklarına yaptığı yatırım derin. Müşterilerimizin dönüşümünü hızlandırmak için iş ortağı topluluğumuzla onlarca yıllık çalışma deneyimine sahibiz. “Depolama için Önce İş Ortağı” Stratejisi, iş ortağı taahhüdümüzü genişletiyor ve birinci sınıf grubumuzun ve çözümlerimizin avantajlarıyla iş ortaklarımızın güçlü yönlerinden yararlanıyor. birleştirir.”

Bill Scannell, Dell Technologies Küresel Satış ve Müşteri Operasyonları Başkanı “Güçlü bir iş ortağı ekosistemine sahip çok kanallı bir iş modeli, Dell’in büyüme stratejisinin merkezinde yer alıyor. “Depolama için Önce İş Ortağı” Stratejisi, Dell yetkili satıcılarını yeni işler edinmek ve müşteriler için doğru sonuçları sağlamak üzere iş ortaklarıyla daha da yakın çalışmaya teşvik eder. o olacak. “Bu, müşteriler, iş ortakları ve Dell için bir kazan-kazan durumu yaratıyor.”

Rola Dagher, Küresel Kanal Şefi, Dell Technologies “Dell, Kurumsal Depolama alanında pazar lideridir ve günümüzün veri merkezli dünyasında müşterilerimize hizmet vermek için en iyi konumdadır. Küresel iş ortağı ekosistemimizle yan yana çalışarak daha fazla ve daha hızlı kazanabiliriz. Müşterilerimizin ve potansiyel müşterilerimizin yüzde 99’u, depolama için ilk iş ortağı olarak görülüyor. “Kanalı benimseme niyetimiz konusunda çok netiz” dedi.

Vangelis Lagousakos, Kıdemli Direktör, Kanal Satışları, Dell Technologies Orta Doğu, Türkiye ve Afrika (META) Veri koruma da dahil olmak üzere “Depolamada Önce İş Ortağı” Stratejisi, Türkiye’de ve dünyada depolama alanındaki büyümeyi sürdürmek için tasarlanan pazara açılma stratejimizde bir değişikliktir. Güzel sonuçlar alıyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu